Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Hazır Kutu Yemek

Hazır Kutu Yemek

Günümüzde gıda ürünlerini, üreticiden tüketiciye sağlıklı ve ilk gün ki tazeliğinde, besin değerini kaybetmeden sunmanın önemi oldukça önemlidir. Öztat Yemek Catering Yemek olarak tüm ihtiyaçlara eksiksiz cevap verebilmek için amacıyla ürün ve hizmet yelpazesini geniş tutarak uluslar arası hijyen ve kalite standartlarını uygulayıp profesyonel takım ruhu ve ekip çalışmasıyla sektördeki faaliyetlerimizi her geçen gün bir üst seviyeye taşıyarak sürdürmekteyiz.

Bu amaçla geliştirilen vakum ambalajlı kap sistemiyle bir ayrı alternatif daha siz değerli müşterilerimize öneri olarak sunmaktayız. Gıda ürünlerinin besin değerlerini, hijyenini ve tazeliğini kaybetmeden raf ömrünü uzatmaktadır. İnsan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan, gıda kodeksine uygun olarak hazırlanan vakumlu ambalajlı laplar, hayatı kolaylaştırmakla beraber size zamandan da tasarruf etmenizi sağlamaktadır, Son teknoloji ile geliştirilen cihazların her geçen gün önemi hızla artmaktadır.

Bizler de yeni nesil teknoloji kullanarak en değerli yatarımın insana yapılan yatırım olduğu bilinciyle sektördeki faaliyetlerimize devam etmekteyiz…